Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra HX8491/01 - 90 dní záruka vrácení peněz Philips

Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra HX8491/01 - 90 dní záruka vrácení peněz

5999 Kč

Hit poslední doby, Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra HX8491/01 - 90 dní záruka vrácení peněz s trendy značkou Philips - tento artikl nepropásněte za bombastickou cenu 5999 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 1199 korun. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 8710103833963
Do obchodu

Popis

Philips

Šetrné, ale precizní čištění zubů

Patentovaná sonická technologie zubního kartáčku pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 31 000 kmity za minutu efektivně odstraní plak ze zubů podél linie dásní i z mezizubních prostor. 

Přirozeně lesklé a bílé zuby

Každodenní skvrny odstraníte lépe pomocí větší čisticí hlavice a zásluhou vylepšeného čisticího systému. Těsnější kontakt se zuby pomáhá odstranit všechny nečistoty a udržovat tak zuby přirozeně bělejší, než při čištění klasickým zubním kartáčkem.

Pohlazení pro vaše dásně

Při používání kartáčku Philips Sonicare HX9362 se zlepší stav vašich dásní již za dva týdny. Kartáček lépe čistí mezizubní prostory a odstraňuje plak podél dásní. Odstraní tak více plaku a tím zlepšuje zdraví dásní.

Dvě možnosti nabíjení

Vyberte si způsob nabíjení kartáčku, který vám více vyhovuje. Kartáček můžete vložit do speciální sklenice, ve které se bude nabíjet. Nebo použijte pro nabíjení cestovní pouzdro, které připojíte přes USB kabel do notebooku nebo zásuvky. Díky nabíjecímu pouzdru kartáček pohodlně nabijete i na cestách. Stav nabití kartáčku můžete hlídat díky kontrolce.

Chytrý časovač

Zubní lékaři doporučují čistit zuby po dobu dvou minut. Časovač SmartTimer tento čas pohlídá za vás a po dvou minutách kartáček automaticky zastaví. Kartáček vám pomůže s rovnoměrným vyčištěním zubů, protože vám dá signál také každých 30 sekund. Vy tak budete vědět, kdy přejít na další část zubů.

Čisticí režimy:

Clean pro každodenní běžné čištění
White pro odstranění skvrn ze zubů
Polish pro maximální lesk zubů
Gum Care pro jemnou masáž dásní
Sensitive pro šetrné čištění zubů a dásní

Vlastnosti ústní sprchy Philips Sonicare Airfloss

Philips Sonicare AirFloss Ultra podle klinických studií zlepšuje zdraví dásní stejně jako zubní nit. Stav dásní zlepší za pouhé dva týdny. Odstraní až 99,9 % zubního plaku z ošetřených oblastí.

Vzduchová technologie a technologie mikrokapek kombinuje vzduch a vodu k účinnému, ale jemnému čištění mezi zuby a podél dásní.

Proud vody ze zařízení AirFloss Pro můžete upravit podle svých potřeb na jednoduchou, dvojitou nebo trojitou dávku, která se spustí aktivačním tlačítkem.

Se zařízením AirFloss Ultra vám čistění všech zubů zabere méně než 60 sekund denně. Stačí si zvolit frekvenci dávky (jednoduchou, dvojitou nebo trojitou) a čistit přidržením aktivačního tlačítka pomocí nepřetržitých automatických dávek nebo stisknutím a uvolněním v manuálním režimu.

O 50 % většímu otvor pro doplnění vody než u předešlého modelu. Naplňte nádržku na rukojeti ústní nebo osvěžující vodou, namiřte a stiskněte. Ústní voda vám dodá pocit dokonalé svěžesti a navíc vás zbaví bakterií.

Kartáčky Philips Sonicare

Recenze sprchy Philips Sonicare Airfloss

Jak vybrat elektrický kartáček

Jak vybírat ústní sprchu

Parametry produktu Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra HX8491/01 - 90 dní záruka vrácení peněz

 • Název: Philips Sonicare DiamondClean a AirFloss Ultra HX8491/01
 • Výrobce: Philips
 • Cena: 5999 Kč
 • EAN: 8710103833963
 • Kategorie: Pro dospělé
 • Kategorie: Ústní centra
 • Počet kompatibilních hlavic: 6 hlavic
 • Počet kompatibilních hlavic: Víc než 5 druhů
 • Napájení: Nabíjecí akumulátor
 • Technologie čištění: Sonická
 • Počet čistících režimů: 5
 • Počet trysek v balení: 1 kus
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce