Philips Sonicare DiamondClean HX9911/29 - 90 dní záruka vrácení peněz Philips

Philips Sonicare DiamondClean HX9911/29 - 90 dní záruka vrácení peněz

5499 Kč

V akci je Philips Sonicare DiamondClean HX9911/29 - 90 dní záruka vrácení peněz co bereme od značky Philips - tento artikl objednávejte za perfektní cenu 5499 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1199 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 8710103936015
Do obchodu

Popis

Philips

Mějte dokonalý přehled o čištění zubů

Kartáček je vybaven Bluetooth a pomocí něj ho můžete propojit s aplikací v chytrém telefonu. Aplikace eviduje přehled čištění, během čištění také snímá polohu kartáčku a díky tomu vidíte, kde máte zuby již dobře vyčištěné a kde je potřeba zuby ještě přečistit. Aplikace vás také průběžně informuje o problematických oblastech v ústech. Dostupná je pro Android a také iOS.

Šetrné, ale precizní čištění zubů

Patentovaná sonická technologie zubního kartáčku pracuje dynamicky, ale zároveň šetrně, proto odstraní všechny nečistoty. Speciální jemná vlákna v kombinaci s prouděním vody a 62 000 pohyby za minutu efektivně odstraní plak ze zubů podél linie dásní i z mezizubních prostor. 

Přirozeně lesklé a bílé zuby

Každodenní skvrny odstraníte lépe pomocí větší čisticí hlavice a zásluhou vylepšeného čisticího systému. Těsnější kontakt se zuby pomáhá odstranit všechny nečistoty a udržovat tak zuby přirozeně bělejší, než při čištění klasickým zubním kartáčkem.

Už nebudete na zuby tlačit

Abyste na zuby při čištění zbytečně moc netlačili a nepoškozovali si dásně a zuby, je kartáček vybaven senzorem tlaku. Ten při přílišném tlaku začne vydávat pulzující zvuk, aby vás upozornil, že je potřeba na kartáček přestat tolik tlačit.

Dvě možnosti nabíjení

Vyberte si způsob nabíjení kartáčku, která vám více vyhovuje. Kartáček můžete vložit do speciální sklenice, ve které se bude nabíjet. Nebo použijte pro nabíjení cestovní pouzdro, které připojíte přes USB kabel do notebooku nebo zásuvky. Díky nabíjecímu pouzdru kartáček pohodlně nabijete i na cestách. Stav nabití kartáčku můžete hlídat díky kontrolce.

Kartáček propojený s hlavicí

Novou funkcí je také propojení kartáčku a hlavice pomocí funkce BrushSync. Kromě toho, že vždy dostanete včas informaci, že je potřeba vyměnit hlavici, tak dokonce hlavice pomůže vybrat režim čištění, který s danou hlavicí bude nejlépe fungovat a bude mít nejlepší výsledky.

Chytrý časovač

Zubní lékaři doporučují čistit zuby po dobu dvou minut. Časovač SmartTimer tento čas pohlídá za vás a po dvou minutách kartáček automaticky zastaví. Kartáček vám pomůže s rovnoměrným vyčištěním zubů, protože vám dá signál také každých 30 sekund. Vy tak budete vědět, kdy přejít na další část zubů.

Čisticí režimy:

Clean pro každodenní běžné čištění
White+ pro odstranění skvrn ze zubů
Gum Health pro jemnou masáž dásní
Deep Clean+ pro hloubkové precizní čištění

Parametry produktu Philips Sonicare DiamondClean HX9911/29 - 90 dní záruka vrácení peněz

 • Název: Philips Sonicare DiamondClean HX9911/29
 • Výrobce: Philips
 • Cena: 5499 Kč
 • EAN: 8710103936015
 • Technologie čištění: Sonická
 • Barevná kombinace: Růžová
 • Dobíjení pomocí USB: Ano
 • Indikátor nabíjení / baterie: Ano
 • Napájení: Nabíjecí akumulátor
 • Počet čistících režimů: 4
 • Počet pulzací: 62 000 za minutu
 • Výbava, funkce: Časovač - 4x30 sekund
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce